Locate Canidae Retailer Near You!

Soldier Hollow Classic Championships Midway, UT

Splash 1 on 08/30/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Sonja Nordstrom Rekker Other Kamas, UT 16.10 17.07 17.07 Senior 1
2 Carrie Wesson Edge Australian Shepherd Bellevue, ID 16.11 17.04 17.04 Senior 2
3 Nicolette Holferty Gary Newfoundland Salt Lake City , UT 15.05 15.11 15.11 Senior 3
4 Mark Benich Loopy German Shorthaired Pointer Salt Lake City, UT 11.09 10.05 11.09 Junior 1
5 Nancy Norcross Inka Labrador Retriever Park City, UT 10.00 11.00 11.00 Junior 2
6 Lea McDill Rosebud Golden Retriever Kamas, UT 8.08 9.02 9.02 Splash 1
Splash 2 on 08/30/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Cassandra Swift Kona Chesapeake Bay Retriever Plain City, UT 19.01 21.07 21.07 Pro 1
2 Sonja Nordstrom Rekker Other Kamas, UT 21.03 19.04 21.03 Pro 2
3 Carrie Wesson Edge Australian Shepherd Bellevue, ID 17.07 18.08 18.08 Semi Pro 1
4 Ryan Swift Maui Chesapeake Bay Retriever Plain City, UT 17.04 18.00 18.00 Semi Pro 2
5 Bailey Singer Bentley Labrador Retriever Heber, UT 16.05 17.01 17.01 Senior 3
6 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 11.07 12.08 12.08 Junior 1
7 Nancy Norcross Inka Labrador Retriever Park City, UT 10.06 11.04 11.04 Junior 2
8 Lisa LaPorta Lulu Labrador Retriever Park City, UT 9.10 10.01 10.01 Junior 3
9 Cindy Schoonover Rex Anatolian Shepherd Dog Draper, UT 2.11 2.06 2.11 Splash 1
Splash 3 on 08/30/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Bailey Singer Bentley Labrador Retriever Heber, UT 18.06 21.02 21.02 Pro 1
2 Sonja Nordstrom Rekker Other Kamas, UT 19.09 16.04 19.09 Semi Pro 1
3 Carrie Wesson Edge Australian Shepherd Bellevue, ID 16.08 16.09 16.09 Senior 2
4 Lauren Edmonson Winnie Golden Retriever Ogden, UT 15.10 15.06 15.10 Senior 3
5 Deb Sussman Perk Border Collie Sandy, UT 12.11 12.07 12.11 Junior 1
6 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 11.08 12.02 12.02 Junior 2
7 Nancy Norcross Inka Labrador Retriever Park City, UT 3.07 11.00 11.00 Junior 3
8 Lauren Edmonson Rocky Labrador Retriever Ogden, UT 9.02 9.05 9.05 Splash 1
9 Cassy Singer Willy Labrador Retriever Heber, UT 8.06 6.07 8.06 Splash 2
Splash 4 on 08/30/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Bailey Singer Bentley Labrador Retriever Heber, UT 20.07 18.06 20.07 Semi Pro 1
2 Sonja Nordstrom Rekker Other Kamas, UT 19.04 19.10 19.10 Semi Pro 1
3 Jeannette Bosworth Stroker English Springer Spaniel River City, UT 14.01 14.07 14.07 Junior 1
4 Gordon Bosworth Cubby English Springer Spaniel Bear River City, UT 14.05 13.08 14.05 Junior 2
5 Katy Hipke Boot Border Collie Wilder, CA 11.10 12.05 12.05 Junior 3
6 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 11.11 11.02 11.11 Junior 4
7 Nancy Norcross Inka Labrador Retriever Park City, UT 11.05 9.01 11.05 Junior 5
8 Troy Naylor Doeshe Other South Jordan, UT 9.08 10.03 10.03 Junior 6
9 Laurie Thomson-Naylor Chase Me Jack Russell Terrier South Jordan, UT 10.02 10.00 10.02 Junior 1
10 Laurie Thomson-Naylor Rush Jack Russell Terrier South Jordan, UT 3.11 4.06 4.06 Splash 1
Splash 5 on 08/31/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Gina Cox Gunnie Other Fort Collins, CO 22.02 22.00 22.02 Pro 1
2 Matt Meinhold Cooper Other Park City, UT 19.00 20.11 20.11 Semi Pro 2
3 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 19.01 18.03 19.01 Semi Pro 1
4 Craig Foster Herky Labrador Retriever Salt Lake City, UT 17.11 17.08 17.11 Senior 2
5 Theresa Foster Hayden Labrador Retriever Salt Lake City , UT 16.06 17.07 17.07 Senior 3
6 Monty Scott Sadie Other Pleasant Grove, UT 14.06 16.09 16.09 Senior 4
7 Nicolette Holferty Gary Newfoundland Salt Lake City , UT 14.09 16.08 16.08 Senior 5
8 Scott Hosie Ruby Golden Retriever Sandy, UT 11.09 13.09 13.09 Junior 1
9 Katy Hipke Boot Border Collie Wilder, CA 11.02 11.01 11.02 Junior 2
10 Cole Burnett Ninja Other Midway, UT 3.03 4.10 4.10 Splash 1
11 Lauren Loock Tip Australian Shepherd Bountiful, UT 1.06 1.08 1.08 Splash 2
Splash 6 on 08/31/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Gina Cox Gunnie Other Fort Collins, CO 22.01 22.08 22.08 Pro 1
2 Matt Meinhold Cooper Other Park City, UT 20.06 21.03 21.03 Pro 2
3 Janice VanOrden Buck Golden Retriever Ogden, UT 19.10 18.05 19.10 Semi Pro 1
4 Nicolette Holferty Gary Newfoundland Salt Lake City , UT 18.07 19.04 19.04 Semi Pro 2
5 Tim Knudsen Ruger Other Stansbury Park, UT 18.05 19.03 19.03 Semi Pro 3
6 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 15.05 19.02 19.02 Semi Pro 4
7 Bailey Singer Bentley Labrador Retriever Heber, UT 18.04 18.05 18.05 Semi Pro 5
8 Julie Hatch Jasper Other Orem, UT 18.05 15.03 18.05 Semi Pro 6
9 Craig Foster Herky Labrador Retriever Salt Lake City, UT 17.03 17.11 17.11 Senior 7
10 Theresa Foster Hayden Labrador Retriever Salt Lake City , UT 15.08 16.10 16.10 Senior 8
11 Gordon Bosworth Cubby English Springer Spaniel Bear River City, UT 15.07 14.09 15.07 Senior 9
12 Bob Whitney Roo Labrador Retriever Lehi, UT 13.09 14.04 14.04 Junior 1
13 Johnny Snow Bacon Labrador Retriever Mapleton, UT 12.10 13.07 13.07 Junior 2
14 Tracy Forst Milly Labrador Retriever West Jordan, UT 13.07 13.02 13.07 Junior 3
15 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 12.01 13.04 13.04 Junior 4
16 Sonja Nordstrom Kikki Other Kamas, UT 13.01 12.06 13.01 Junior 5
17 Shane Collard Addie Blu Australian Shepherd Slc, UT 12.11 9.08 12.11 Junior 6
18 Dan Margolis Levi Labrador Retriever Murray, UT 10.03 8.00 10.03 Junior 7
19 Dane Christensen Wrigley Border Collie American Fork, UT 8.10 9.07 9.07 Splash 1
20 Sage Snow Tough Puppy Labrador Retriever Mapleton, UT 3.03 5.10 5.10 Splash 2
21 Katie Patrick Scarlett Other Springville, UT 4.02 4.07 4.07 Splash 3
22 Winston Haycock Pepper Labrador Retriever Sandy, UT 2.09 1.11 2.09 Splash 4
Splash 7 on 08/31/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Bailey Singer Bentley Labrador Retriever Heber, UT 22.08 18.10 22.08 Pro 1
2 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 17.03 20.01 20.01 Semi Pro 2
3 Todd Mower Muddy Labrador Retriever WVC, UT 19.06 17.07 19.06 Semi Pro 1
4 Tim Knudsen Ruger Other Stansbury Park, UT 18.05 18.11 18.11 Semi Pro 2
5 Janice VanOrden Buck Golden Retriever Ogden, UT 16.00 17.05 17.05 Senior 3
6 Bob Whitney Roo Labrador Retriever Lehi, UT 10.07 13.10 13.10 Junior 1
7 Cassy Singer Willy Labrador Retriever Heber, UT 12.07 13.01 13.01 Junior 2
8 Jennifer Lopez Nijahn Border Collie Helper, UT 11.03 12.09 12.09 Junior 3
9 Shane Collard Addie Blu Australian Shepherd Slc, UT 11.09 12.07 12.07 Junior 4
10 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 10.09 11.11 11.11 Junior 5
11 Ed Wilets Murphy Sue Other Cottonwood Hts, UT 11.01 11.07 11.07 Junior 6
12 Brittin Mower Bailey Bug Labrador Retriever WVC, UT 11.01 11.04 11.04 Junior 7
13 Laurie Thomson-Naylor Chase Me Jack Russell Terrier South Jordan, UT 11.03 10.11 11.03 Junior 1
Splash 8 on 08/31/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Tim Knudsen Ruger Other Stansbury Park, UT 20.02 20.07 20.07 Semi Pro 1
2 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 19.04 20.00 20.00 Semi Pro 2
3 Julie Hatch Jasper Other Orem, UT 17.06 18.04 18.04 Semi Pro 1
4 Chet VanOrden Buck Golden Retriever Ogden, UT 16.08 16.00 16.08 Senior 2
5 Kenneth Olson Griffen Wirehaired Pointing Griffon South Jordan, UT 13.11 16.07 16.07 Senior 3
6 Cassy Singer Willy Labrador Retriever Heber, UT 11.07 12.08 12.08 Junior 1
7 Laurie Thomson-Naylor Chase Me Jack Russell Terrier South Jordan, UT 10.05 11.04 11.04 Junior 1
8 Troy Naylor Doeshe Other South Jordan, UT 8.07 5.09 8.07 Splash 1
9 Donna Housley Kizmet Border Collie Riverton, UT 7.06 5.05 7.06 Splash 2
10 Laurie Thomson-Naylor Rush Jack Russell Terrier South Jordan, UT 4.07 4.03 4.07 Splash 1
Splash 9 on 09/01/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 20.11 21.02 21.02 Pro 1
2 Craig Foster Herky Labrador Retriever Salt Lake City, UT 18.00 17.11 18.00 Semi Pro 1
3 Theresa Foster Hayden Labrador Retriever Salt Lake City , UT 15.03 15.06 15.06 Senior 2
4 DAVID BAKER RUSSELL Labrador Retriever SALT LAKE CITY, UT 15.02 15.06 15.06 Senior 3
5 Dustin Lewis Diesel Anatolian Shepherd Dog Heber , UT 12.00 11.06 12.00 Junior 1
6 Carter Orlando Shredder Labrador Retriever Park City, UT 10.05 8.09 10.05 Junior 2
7 Julie Hatch Paxton Labrador Retriever Orem, UT 7.07 10.04 10.04 Junior 3
8 Cole Burnett Ninja Other Midway, UT 9.08 10.03 10.03 Junior 4
9 Malia McArthur Max Other Layton, UT 9.07 9.05 9.07 Splash 1
10 JJ Moody Honey Golden Retriever Heber City, UT 5.00 5.06 5.06 Splash 2
11 Austin Moody Rusty Golden Retriever Heber City, UT 4.03 5.05 5.05 Splash 3
Splash 10 on 09/01/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Cassandra Swift Kona Chesapeake Bay Retriever Plain City, UT 23.01 23.07 23.07 Pro 1
2 David Valdez Pancho Labrador Retriever Sugarhouse, UT 21.03 21.04 21.04 Pro 1
3 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 21.01 20.08 21.01 Pro 2
4 Craig Foster Herky Labrador Retriever Salt Lake City, UT 17.04 15.07 17.04 Senior 1
5 Gabe Swift Maui Chesapeake Bay Retriever PLAIN CITY, UT 16.08 17.03 17.03 Senior 2
6 Mike Hoover Bauer Labrador Retriever Salt Lake City, UT 16.08 15.10 16.08 Senior 3
7 George Kriesel RUSSELL Labrador Retriever Holliday, UT 15.06 16.01 16.01 Senior 4
8 Tracy Forst Milly Labrador Retriever West Jordan, UT 12.08 13.09 13.09 Junior 1
9 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 13.01 11.11 13.01 Junior 2
10 Noah Campbell Pele Labrador Retriever Salt Lake City, UT 13.01 11.08 13.01 Junior 3
11 Julie Hatch Paxton Labrador Retriever Orem, UT 11.05 11.00 11.05 Junior 4
12 Jenny Badger Champ Labrador Retriever Park City, UT 10.01 11.00 11.00 Junior 5
13 Malia McArthur Max Other Layton, UT 10.06 10.05 10.06 Junior 6
14 Kate Mapp Banjo Labrador Retriever Heber City, UT 9.05 5.04 9.05 Splash 1
15 Troy Darrington Sundance Labrador Retriever Salt Lake City, UT 7.08 9.02 9.02 Splash 2
16 Jennifer Thompson Shelby Border Collie Sandy, UT 8.10 7.11 8.10 Splash 3
17 Trina Erhard Jack Other Heber, UT 3.04 8.09 8.09 Splash 4
18 Jeffrey Birks Raja Labrador Retriever Sandy, UT 4.11 7.05 7.05 Splash 5
19 Aedan Swift Bear Australian Shepherd Plain City, UT 6.05 6.11 6.11 Splash 6
20 Ryan Davis Lucy Border Collie Providence, UT 4.11 4.09 4.11 Splash 7
Splash 11 on 09/01/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 David Valdez Pancho Labrador Retriever Sugarhouse, UT 21.10 21.09 21.10 Pro 1
2 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 21.01 20.10 21.01 Pro 2
3 Gosia Skowron Blink Border Collie Salt Lake City, UT 20.01 18.06 20.01 Semi Pro 3
4 Joe Crilly Jenny Chesapeake Bay Retriever SALT LAKE CITY, UT 18.08 18.07 18.08 Semi Pro 1
5 Gosia Skowron Riot Other Salt Lake City, UT 17.10 14.00 17.10 Senior 1
6 Theresa Foster Hayden Labrador Retriever Salt Lake City , UT 17.06 17.01 17.06 Senior 2
7 Ryan Swift Maui Chesapeake Bay Retriever PLAIN CITY, UT 17.02 17.01 17.02 Senior 3
8 Mike Hoover Bauer Labrador Retriever Salt Lake City, UT 15.01 15.09 15.09 Senior 4
9 Shayla Martin Dizzy American Pit Bull Terrier Grantsville, UT 14.00 12.09 14.00 Junior 1
10 Noah Campbell Pele Labrador Retriever Salt Lake City, UT 11.02 12.10 12.10 Junior 2
11 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 11.10 11.06 11.10 Junior 3
12 Laurie Thomson-Naylor Chase Me Jack Russell Terrier South Jordan, UT 11.06 10.08 11.06 Junior 1
13 Patrick Domenis Simo German Shepherd Dog Salt Lake City, UT 8.11 10.02 10.02 Junior 4
14 Breda Darrington Sundance Labrador Retriever Salt Lake City, UT 8.05 9.05 9.05 Splash 1
15 Lea McDill Rosebud Golden Retriever Kamas, UT 8.07 7.08 8.07 Splash 2
16 Phil McMillan Bear Labrador Retriever Riverton, UT 7.07 7.01 7.07 Splash 3
17 Aedan Swift Bear Australian Shepherd Plain City, UT 5.10 7.00 7.00 Splash 4
Splash 12 on 09/01/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Cassandra Swift Kona Chesapeake Bay Retriever Plain City, UT 22.03 22.10 22.10 Pro 1
2 Gosia Skowron Blink Border Collie Salt Lake City, UT 20.07 19.05 20.07 Semi Pro 2
3 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 19.02 19.04 19.04 Semi Pro 1
4 Gosia Skowron Riot Other Salt Lake City, UT 16.00 18.00 18.00 Semi Pro 1
5 Joe Crilly Jenny Chesapeake Bay Retriever SALT LAKE CITY, UT 18.00 16.03 18.00 Semi Pro 2
6 Thomas Dorosky Pancho Labrador Retriever Washington, UT 17.00 15.03 17.00 Senior 3
7 Josh Fulger Tonks Other West Jordan, UT 16.10 14.03 16.10 Senior 4
8 Craig Foster Herky Labrador Retriever Salt Lake City, UT 15.10 16.07 16.07 Senior 5
9 Theresa Foster Hayden Labrador Retriever Salt Lake City , UT 16.05 16.03 16.05 Senior 6
10 Gabe Swift Maui Chesapeake Bay Retriever PLAIN CITY, UT 16.01 15.10 16.01 Senior 7
11 Tracy Forst Milly Labrador Retriever West Jordan, UT 14.04 13.11 14.04 Junior 1
12 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 13.04 12.08 13.04 Junior 2
13 Laurie Thomson-Naylor Chase Me Jack Russell Terrier South Jordan, UT 10.08 11.03 11.03 Junior 1
14 Ellie Gallagher Brody Labrador Retriever Heber, UT 11.02 5.09 11.02 Junior 3
15 Donna Housley Kizmet Border Collie Riverton, UT 9.02 9.07 9.07 Splash 1
16 Troy Naylor Doeshe Other South Jordan, UT 7.06 7.09 7.09 Splash 2
17 Lea McDill Rosebud Golden Retriever Kamas, UT 6.09 6.00 6.09 Splash 3
18 Laurie Thomson-Naylor Rush Jack Russell Terrier South Jordan, UT 5.01 5.03 5.03 Splash 1
Splash 13 on 09/02/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Gosia Skowron Riot Other Salt Lake City, UT 22.02 21.00 22.02 Pro 1
2 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 18.10 19.04 19.04 Semi Pro 1
3 Julie Hatch Jasper Other Orem, UT 15.08 16.10 16.10 Senior 2
4 Ellie Gallagher Brody Labrador Retriever Heber, UT 12.02 11.05 12.02 Junior 1
Splash 14 on 09/02/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 David Valdez Pancho Labrador Retriever Sugarhouse, UT 22.07 22.08 22.08 Pro 1
2 Gina Cox Gunnie Other Fort Collins, CO 21.11 22.02 22.02 Pro 2
3 Gosia Skowron Blink Border Collie Salt Lake City, UT 21.07 20.11 21.07 Pro 3
4 Nicolette Holferty Gary Newfoundland Salt Lake City , UT 18.03 21.04 21.04 Pro 4
5 Gosia Skowron Riot Other Salt Lake City, UT 20.10 19.04 20.10 Semi Pro 1
6 Tim Knudsen Ruger Other Stansbury Park, UT 19.02 20.04 20.04 Semi Pro 5
7 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 18.11 20.03 20.03 Semi Pro 6
8 Julie Hatch Jasper Other Orem, UT 19.08 17.11 19.08 Semi Pro 1
9 Craig Foster Bella Chesapeake Bay Retriever Salt Lake City, UT 18.05 19.08 19.08 Semi Pro 2
10 Theresa Foster Hayden Labrador Retriever Salt Lake City , UT 18.09 19.02 19.02 Semi Pro 3
11 Craig Foster Herky Labrador Retriever Salt Lake City, UT 17.11 16.01 17.11 Senior 4
12 Sonja Nordstrom Rekker Other Kamas, UT 13.11 17.07 17.07 Senior 5
13 Josh Fulger Tonks Other West Jordan, UT 17.04 17.00 17.04 Senior 6
14 Joan Brown Charlie Other Harrisville, UT 13.02 15.05 15.05 Senior 7
15 Nancy Norcross Inka Labrador Retriever Park City, UT 13.10 14.00 14.00 Junior 1
16 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 12.05 14.00 14.00 Junior 2
17 Mark Benich Loopy German Shorthaired Pointer Salt Lake City, UT 12.09 10.01 12.09 Junior 3
18 Janet Lampe Shelby Border Collie Temecula, CA 9.03 8.06 9.03 Splash 1
Splash 15 on 09/02/2013
# Handler Dog Breed Hometown Jump 1 Jump 2 Score Division Placement
1 Cassandra Swift Kona Chesapeake Bay Retriever Plain City, UT 23.02 23.03 23.03 Pro 1
2 Tim Knudsen Ruger Other Stansbury Park, UT 18.05 21.10 21.10 Pro 1
3 Craig Foster Bella Chesapeake Bay Retriever Salt Lake City, UT 19.07 17.04 19.07 Semi Pro 1
4 Gosia Skowron Riot Other Salt Lake City, UT 18.01 19.07 19.07 Semi Pro 1
5 Gilbert Latta DRAKE Labrador Retriever Taylorsville, UT 19.05 18.08 19.05 Semi Pro 2
6 Bailey Singer Bentley Labrador Retriever Heber, UT 17.03 16.04 17.03 Senior 3
7 Josh Fulger Tonks Other West Jordan, UT 17.02 15.01 17.02 Senior 4
8 DAVID BAKER RUSSELL Labrador Retriever SALT LAKE CITY, UT 16.09 15.04 16.09 Senior 5
9 Nicolette Holferty Gary Newfoundland Salt Lake City , UT 16.08 14.05 16.08 Senior 6
10 Todd Mower Muddy Labrador Retriever WVC, UT 13.05 16.05 16.05 Senior 7
11 Brittin Mower Bailey Bug Labrador Retriever WVC, UT 9.08 14.03 14.03 Junior 1
12 Tracy Forst Milly Labrador Retriever West Jordan, UT 13.03 13.09 13.09 Junior 2
13 Gosia Skowron Miss Mazie Gray Other Salt Lake City, UT 11.03 13.05 13.05 Junior 1
14 Cathy Hatch Dory Wirehaired Pointing Griffon Sandy, UT 12.06 12.10 12.10 Junior 3
15 Cassy Singer Willy Labrador Retriever Heber, UT 12.03 11.04 12.03 Junior 4
16 Nancy Norcross Inka Labrador Retriever Park City, UT 11.03 12.01 12.01 Junior 5
17 Laurie Thomson-Naylor Chase Me Jack Russell Terrier South Jordan, UT 11.03 11.04 11.04 Junior 1
18 Donna Housley Kizmet Border Collie Riverton, UT 10.01 11.02 11.02 Junior 6
19 Janet Lampe Shelby Border Collie Temecula, CA 8.02 9.05 9.05 Splash 1
20 Scott Fenwick Daphne Other Salt Lake City, UT 4.08 4.05 4.08 Splash 2
21 Kym Detwiler Pickles Great Dane Encinitas, CA 3.01 3.09 3.09 Splash 3
Tony Reed - 600 Bailey Road, Suite 400 - Pittsburg, CA - P. 925-783-6149 http://www.creativeanswer.com